MENÜYÜ KAPAT
TR Best

ATV HD Canlı izle
Işıkları
Kapat
Sonraki
Kanal
Önceki
Kanal

TR Best

ATV HD ATV HD

ATV HD CANLI İZLE

Kanal 24 Nisan 2011 yılında kurulmuş ve ATV ile aynı anda yayın yapan yüksek çözünürlü kanalıdır. Türksat 4A 12054 H 27500 5/6 frekansından, D-Smart 25. kanaldan, Digiturk 325. kanaldan, Filbox 12054 H 27500 5/6 frekansından, Türksat TKGS 2. kanaldan, Teledünya 7. kanaldan ve Tivibu 314. kanaldan da izlenebilmektedir. Kanalın en önemli özelliği Ana Haber Bülteni’ni ilk HD yayınlayan kanal olmasıdır.

Kanalda yayınlanan diziler; Yeter, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kertenkele, Kırgın Çiçekler, Seviyor Sevmiyor, Kaçın Kurası’dır. Spor yayınında Türkiye Kupası, Türkiye Süper Kupası’dır. Dini programları; Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet’tir. Magazin dalında; Dizi TV’dir. Yarışma programları; Kim Milyoner Olmak İster, Gözüm Sende, Yarı Yarıya’dır. Yaşam-Aktüel; Esra Erol'da, Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınlanmaktadır.

ATV HD Yorumları

alperen bozkurt
Tam ekran yapacagimiz zaman kendi kendine duruyor ve tam ekran acilmiyor
Sahib sadiqov
Irandayam canli tv baxa bilmirem
sEDAT dİLEK
18 yaşında bir insan yogun bakımda 22 yaşına kadar devamlı görev alması özelikle bir kız çocugu ayıp bukadar görebde bu yaşta bulunması sakıncalı .... saygılar.